Medical News
تازه های سلامت
چاپ مقاله
چاپ مقاله

سمینار علمی آموزشی درمان چاقی

جهت آماده شدن برای جراحی چاقی ، بیمار و همراهان بایستی اطلاعات کاملی از اقدامات قبل از عمل جراحی چاقی ،عمل جراحی ، تکنیک های رایج عمل جراحی چاقی ، اقدامات پس از عمل و عوارض اعمال جراحی چاقی داشته باشند و با دید ی بازو نگرشی صحیح عمل جراحی چاقی را انجام دهند .

ثابت شده است کسانی که بدون اطلاعات کافی و بدون انگیزه کافی تحت عمل جراحی چاقی قرار می گیرند نتیجه مطلوبی از عمل نگرفته ورضایت مندی کافی ندارند . در اختیار قرار دادن اطلاعات کافی به بیماران در مطب یا کلینیک بیمارستان امکان پذیر نبوده و نیازمند حداقل 2 ساعت زمان می باشد .

امروزه در تمامی مراکز چاقی مطرح دنیا اولین قدم برای بیماری که جهت جراحی چاقی مراجعه می کند شرکت در سمینار آموزشی چاقی می باشد .

 

مرکز درمان چاقی تهران این افتخار را دارد که از سال 1389 تا کنون هر ماه سمینار آموزشی جراحی چاقی را برای بیماران برگزار می کند .این سمینار رایگان بوده و توصیه می شود بیمار به همراه یکی از همراهان نزدیک در این سمینار شرکت کند . 

در این سمینار اعضای تیم جراحی به طور کامل راجع به چاقی ، عوارض چاقی ، اعمال جراحی لاپاراسکوپی چاقی و عوارض آن سخنرانی می کنند .

فیلم های آموزشی راجع به انواع اعمال جراحی نشان داده می شود . 

در انتهای سمینار زمان کافی برای پرسش و پاسخ داده می شود و بیماران و همراهان محترم می توانند سوالات خود را مطرح و پاسخ آن را دریافت کنند .

در پایان به اطلاع عزیزان می رساند اولین جلسه این سمینار در سال 1394 یکشنبه 30 فروردین در تالار شاهد بیمارستان مصطفی خمینی برگزار می گردد.

 


منبع خبر: سایت مرکز    تاریخ : 9 فروردین 1394    تعداد بازدید:

دریافت خبرنامه

* آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.