Medical News
تازه های سلامت

پنجمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران

دکتر علیرضا خلج فوق تخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی به عنوان دبیر سپوزیوم پیشگیری و درمان چاقی مفرط کودکان و نوجوانان و جایگاه جراحی در آن انتخاب شد . 

      مشاهده خبر
منبع : مرکز درمان چاقی تهران
تاریخ:16 آذر 1394

هفت درمان طبيعي با عسل

 عسل ماده غذايي است که از هزاران سال پيش در فرهنگ هاي مختلف در سراسر دنيا از آن استفاده مي شود. شايد يکي از دلايل مصرف زياد عسل کاربردهاي متفاوت خوراکي آن است. برخي براي صبحانه، عسل را روي نان مي مالند، بعضي عسل را با چاي يا آب ميوه مخلوط و برخي آن را در آب ولرم حل مي کنند. اين ماده غذايي ارزش دارويي نيز دارد. البته عسل، بايد عسل طبيعي باشد.

 

      مشاهده خبر
منبع : سلامت نیوز
تاریخ:۴ مهر ۱۳۹۴

علائم کمبود ویتامین D در بدن را بشناسید

حدود 80 تا 90 درصد ویتامین D از طریق خورشید جذب بدن می‌شود و برای مقابله با برخی از بیماری‌های قلبی عروقی، افسردگی فصلی و پیشگیری از بروز دیابت نوع 1 مفید است. کمبود ویتامین D مشکلاتی برای بدن به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

      مشاهده خبر
منبع : سلامت نیوز
تاریخ:۴ مهر ۱۳۹۴

5 عامل عجيب چاقي

بسياري از ما مي‌دانيم که پرخوري، تندخوري، پيروي از رژيم‌هاي چرب و پرکالري و کم‌تحرکي، جزو مهم‌ترين عوامل چاقي محسوب مي‌شوند اما شايد خيلي‌ از ما تا به حال، درباره ساير عوامل تاثيرگذار بر چاقي که در ادامه به آنها اشاره مي‌کنيم، چيزي نشنيده باشيم.

      مشاهده خبر
منبع : سلامت نیوز به نقل از منابع Sciencedaily, Livescience, WebMED
تاریخ:۳۰ شهریور ۱۳۹۴

چرا خرما بهتر از قند است

 خرما در گروه ميوه ها طبقه بندي مي شود. البته خرما ميوه اي است که قند فراواني دارد و هر ۳ عدد خرما يک واحد ميوه محسوب مي شود.

      مشاهده خبر
منبع : سلامت نیوز
تاریخ:۲۸ شهریور ۱۳۹۴

صفحه اول | صفحه قبل | صفحه بعد صفحه بعد | صفحه آخر           تعداد خبر: 127

دریافت خبرنامه

* آدرس ایمیل شما محفوظ خواهد ماند.